BİZ KİMİZ

Bizler, 1997 yılından bu yana bilişim sektörünün içerisinde yer almış, ayrı ayrı birimlerde çalışarak pek çok konularda bilgi ve tecrübe sahibi olmuş yetenekleriz. Bilgisayar tamirinden başlayarak, bilgisayar parçalarını kendi ihtiyaçları doğrultusunda geliştirebilen ve üretebilen, özellikle Windows için yazılmış birçok uygulamayı düzenleyerek kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verecek şekilde sunabilen bir ekip olduk.

Bir çok değerli iş yaptık. Sektöre uygun özel yazılımları Microsoft uygulamaları aracılığıyla ürettik ve geliştirmeye devam ettik. Bilişim sektörü her geçen gün geliştiğinden, donanımı onarmak yerine artık yenilerini almak daha da mantıklı hale geldikçe Sanalogi ekibi olarak kendimizi yazılım konusunda daha da geliştirmeye karar verdik. Vermiş olduğumuz karar bize büyük bir zaman kaybı olarak göründüyse de 2004 yılı bize, vermiş olduğumuz bu kararın gerçekten doğru bir karar olduğunu gösterdi.

2004 yılı itibariyle yazılım sektörüne gönül vermiş, bu konuda sürekli yeni ve orjinal fikirler ortaya koyup bu fikirleri hayata gerçirmek isteyen bir topluluğun ilk adımları atılmış oldu. Windows ve Web tabanlı olarak her bir yazılım dilini kullanarak profesyonel anlamda yolumuza tüm hızımızla devam ediyoruz.